Karşı Akıntı Sistemleri

Karşı akıntı sistemleri sınırlı alana sahip küçük yüzme havuzları için çok uygundur ve her seviyedeki yüzücüler için mükemmel yüzme deneyimi sağlayabilir. Beden eğitiminde, su altı masajı ve yüzme için geri dönmeye gerek yoktur. Kurulumu kolay olan bu cihazlar, küçük havuzlarda istediğiniz kadar sınırsız eğlenmeyi ve yüzmeyi mümkün kılar. Ayrıca, her kullanıcının ihtiyaçlarına uyum sağlamak için, çeşitli direnç seviyelerinin  yanı sıra çok çeşitli özelliklere sahiptir. Bir karşı akım sisteminde, içinde sayısız eğlence aktivitesinin keyfini çıkarabilir ve hoş masajlar sağlar. Aslında, hidroterapi, yüksek tansiyonu düşürmenin, sert kasları güçlendirmenin ve eklem ağrısını hafifletmenin son derece iyi bir yoludur.

Yüzmeyi ciddiye alırsanız ve havuzunuzun daha canlandırıcı olmasını, yüzmenizi daha sert ve daha verimli hale getirmesini istiyorsanız, karşı akım yüzme makinesinin takılması yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Havuzunuzun boyutu ne olursa olsun, bu yüzme jetleri dönmeye gerek kalmadan yerinde yüzmenize yardımcı olur.

Hepimiz yüzmenin en etkili egzersiz biçimlerinden biri olduğunu biliyoruz. Bir yüzme havuzu karşı akım sisteminin eklenmesi ile günlük fitness programınızın tüm yuvarlak faydaları vardır, ancak en önemlisi havuzunuz bir yaralanmadan sonra hafif rehabilitasyon için kullanılabilir. Akan bir su akımında yüzerek, daha küçük bir havuz alanında egzersiz yapabilirsiniz. Size doğru akan suyun direnci, havuzun uzunluğu ile sınırlı kalmadan sürekli yüzmenizi sağlar.

Karşı akıntı sistemleri özellikleri:

  • Güçlü karşı akıntı.
  • Ürün, 1 veya 2 pompayla tek yada çift jetli sistem olarak kullanılabilir.
  • Karşı akıntı yüzeyinde LED ışıklandırma vardır.
  • Işığı açma kapama anahtarı jet yüzeyinde bulunur, sudayken rahatça ulaşabilirsiniz.
  • Baloncuk etkisini kontrol etmek için valfi ayarlayın.
  • Su akışı dönen jet üzerinden değiştirilebilir.
Karşı Akıntı Sitemleri

Karşı Akım Sitemleri

Karşı Akıntı Sistemleri

Updated on 2020-07-08T17:06:55+03:00, by Nefron.